Mini Rajd Rowerowy

rajd_rowerowy_1825 października 2015 r., w ramach akcji Ruszaj się z nami w Wójtowie, pod okiem Dariusza Kubickiego oraz członków Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo, odbył się mini Rajd Rowerowy. W niedzielę o godz. 12.30 z placu kościelnego wyruszyła kilkudziesięcioosobowa grupa mieszkańców Wójtowa. Trasa wiodła ul. Kwiatową, Modrzewiową oraz urokliwymi drogami pobliskich lasów. Rajd zakończono na PZU Trasie Zdrowia na os. Leśnym. Przejechaliśmy wspólnie ok. 10 km. Podczas Rajdu najmłodsi uczestnicy otrzymali woreczki odblaskowe z nadrukiem Trenuję na PZU TRASIE ZDROWIA w Wójtowie, kodeksy rowerzystów, słodkości i inne drobiazgi.

Bardzo dziękujemy Panu Dariuszowi Kubickiemu i Jego Rodzinie za poprowadzenie, uatrakcyjnienie i współorganizację mini Rajdu Rowerowego.

Członkowie Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo