Festyn „III Potyczki Sąsiedzkie”

iii_potyczki_0293 października 2015 r. przy pięknej pogodzie odbył się Festyn „III Potyczki Sąsiedzkie” na ‪‎PZU Trasie Zdrowia‬ w Wójtowie na Osiedlu Leśnym.

W zawodach na trasie ‪‎PZU Trasie Zdrowia‬ „Wójtowianka” wzięło udział 114 uczestników w różnym wieku. 108 oddało wypełnioną Kartą Zawodnika i wzięło w losowaniu nagród.
Dziękujemy wszystkim za przybycie mamy nadzieję, że bawiliście się tak samo wspaniale jak i my, a dzięki ćwiczeniom poczuliście sie lepiej.
Zapraszamy do codziennego korzystania z Trasy. Czekamy na Wasze relacje.

Partnerami byli: Gmina_Barczewo, Sołectwo Wójtowo, DJ Zachar, Stowarzyszenie Nasze Nikielkowo, Sołectwo Kaplityny, Sniper, Cossinus, Mardi, Lokalna Akademia Ruchu, Zespół Szkół Gastronomiczno- Spożywczych, MOVE Week, Tydzień Ruchu. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji naszego święta.

Wydarzenie współfinansowane było przez Gminę Barczewo w ramach wsparcia realizacji zadania publicznego, a realizowane przez Stowarzyszenie „Wspólne Wójtowo”