IV Turniej Siatkówki

IV Turniej Siatkówki o przechodni puchar Sołtysa Wójtowa

22 sierpnia 2015 roku  na placu zabaw w Wójtowie odbył się Turniej Siatkówki o przechodni puchar Sołtysa Wójtowa. Jest to już czwarta edycja tej imprezy. Poprzednie odbyły się w lipcu 2012, 2013 i 2014 roku.

W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn – siedem z Wójtowa – „Agrestowa Wójtowo”, „Dream Team Wójtowo”, „Skra Wójtowo”, „Jodłowa”, „Statyści Wójtowo”, „Fiołkowa Wójtowo”, „Leszczynowa Wójtowo” trzy drużyny gości – „UKS Gala Barczewo”,  „Lamkowo” i „Nowe Łęgajny”.

Zawody odbywały się na dwóch boiskach: na placu zabaw przy ulicy Modrzewiowej oraz na boisku przy osiedlu Leśnym. Treningi przed właściwym meczem rozpoczęły się godzinę wcześniej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju

Wyniki IV Turnieju Siatkówki o przechodni puchar Sołtysa Wójtowa:
Zwycięzcami została:
drużyna „UKS Gala Barczewo”

II miejsce zajęła:
drużyna „Fiołkowa Wójtowo”

III miejsce zajęła:
drużyna „Lamkowo”

IV miejsce zajęła:
drużyna „Skra Wójtowo”

W trakcie turnieju komisja sędziowska w składzie:
Sędzia główny Adam Perczyński,
oraz sędzia pomocniczy: Tomasz Klęczon wybrali

Najlepszego zawodnika turnieju, którym został: Mateusz Olbryś (UKS Gala Barczewo)
Najlepszą zawodniczką turnieju: Kamila Wrocławska (Lamkowo)

W czasie trwania meczu można było spróbować lokalnych przysmaków przygotowanych przez Panie ze Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo.

Uczestnicy wypełnili ankiety określające potrzeby Wójtowa.

A najogólniej rzecz biorąc, można było miło i aktywnie spędzić czas wolny w gronie rodziny i znajomych.
Szczególne podziękowania wszystkim organizatorom i pomocnikom bez których nasz piknik nie mógłby odbyć się.
Dziękujemy członkom Stowarzyszenia, którzy przez kilka tygodni przygotowywali nasz turniej,