Noc na miedzy

noc_na_miedzy_09Zabawa trwała w najlepsze. Około 150  mieszkańców uczestniczyło  w naszym festynie mimo ulewnego deszczu. Tańczono w kaloszach gumiakach, adidasach, sandałkach i na boso.
Wszystkim dopisywał dobry humor. Balety  takie że, aż parkietu jest za mało, dobrze że wokoło  miedza.
Zabawa długo się nie kończyła, DJ Zachar grał, aż gościom sił starczy.
Pani Aniela z zespołem, napoiła każdego spragnionego, a Bar Słoneczko nakarmił głodne brzuszki.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że takie potańcówki zbliżają ludzi integrują mieszkańców i wyzwalają pozytywną energię.
Wielkie podziękowania dla Organizatorów, którzy trudzili się kilka tygodni, aby przygotować dzisiejsze wydarzenie.
Stowarzyszenie „Nasze Nikielkowo”, Stowarzyszenie „Wspólne Wójtowo” Sołtysi Wójtowa i Nikielkowa. Dziękujemy