Otrzymaliśmy Honorowy Dyplom w kategorii Kultura

15 marca 2018 r. w Barczewie odbyła się Gala Aniołów Sukcesu w Barczewie, nasze Stowarzyszenie otrzymało Honorowy Dyplom w kategorii Kultura?

Nasze Stowarzyszenie pracuje niestrudzenie na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Robimy to nie dla nagród czy poklasków, ale cieszy nas to że nasze działania zostały zauważone. wyróżnienie to daje to nam bodziec do dalszych działań.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy się przyczynili do tego abyśmy otrzymali to wyróżnienie. Dziękujemy Członkom Stowarzyszenia „Wspólne Wójtowo”,  Mieszkańcom Wójtowa Radzie Sołeckiej oraz Sołtysowi za ogromne wsparcie w naszych działaniach i dzielenie się ogromnym doświadczeniem.

Dodatkowo  dziękujemy naszym rodzinom za cierpliwość i wyrozumiałość gdy nasz wolny czas poświęcamy w celu realizacji kolejnych zadań  na rzecz naszej społeczności.

Jest nam niezmiernie miło że poświęcenie i praca naszych mieszkańców także została zauważona i gratulujemy wyróżnień Małgorzacie Peczyńskiej,  Marii Sidor oraz Dariuszowi Wasilewskiemu.

Brawo My ? ??