PZU Trasy Zdrowia

warmiska-niteczkaStowarzyszenie „Wspólne Wójtowo” wraz z Sołtysami miejscowości Bogdany, Kaplityny, Sapunki, Skajboty, Wójtowo, Nikielkowo występują z wnioskiem o przyłączenie się naszej Gminy do Projektu “PZU Trasy Zdrowia” organizowanego przez PZU.
W związku z wytyczanym przez Stowarzyszenie Wspólne Wójtowo wraz z sąsiednimi Sołectwami oraz ościennymi Gminami Szlaku „Warmińska Niteczka” chcielibyśmy aby projekt PZU został zrealizowany na naszych tzw. „Pętelkach” które powstają przy każdej miejscowości przez którą przechodzi Szlak „Warmińska Niteczka”. Forma pętelek jest zgodna z wytycznymi Projektu PZU. Wytyczenie pętelek oraz miejsc na umieszczenie w nich certyfikowanych pomocy treningowych do ćwiczeń dla każdej miejscowości prezentujemy w załącznikach do wniosku.