Finał WOŚP

wosp_2016

Szanowni Państwo,
Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku.
Wójtowo Gra od 2011 roku.

2011
Po raz pierwszy Wójtowo zagrało dla WOŚP.
Dzięki ofiarności naszych mieszkańców i ciężkiej pracy wolontariuszy,efekty akcji przeszły najśmielsze oczekiwania. Uzbieraliśmy 3451,04 zł. To wspaniały wynik. Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu zbiórek sołeckich w gminie Barczewo.

2012
Po raz drugi Wójtowo zagrało dla WOŚP.
Dzięki olbrzymiej hojności naszych mieszkańców i niestrudzonej pracy wolontariuszy, efekty akcji przeszły najśmielsze oczekiwania. Uzbieraliśmy 6 051,28 zł. To wspaniały wynik. Prawie dwa razy więcej niż w ubiegłym roku.

2013
Po raz trzeci graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki zdrowotnej seniorów. Zebraliśmy super kwotę 5 539,31 zł!!!

2014
Po raz czwarty równie udany raz, graliśmy razem z WOŚP podczas której zbierane były pieniądze na sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz dla oddziałów geriatrycznych. Możemy sie pochwalić ze uzbieraliśmy 5.463,45 zł.

2015
Graliśmy po raz piąty dla podtrzymania wysokich standardów leczenia na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych dla godnej opieki medycznej seniorów. Jak co roku Wójtowianie nie zawiedli i uzbieraliśmy razem 3.468,84 zł.

Dziękujemy Państwu za wspólne dotychczasowe Granie

Liczymy, że i w tym roku będziecie z nami, przyjmiecie życzliwie naszych Wolontariuszy i weźmiecie udział w licytacji fantów.

Zapraszamy także Wszystkich do czynnej organizacji tego dnia w Wójtowie.
Obecnie zbieramy fanty oraz pomysły na świętowanie w naszej miejscowości (może jakiś zespół chce wystąpić? Zapraszamy)
Zgłoszenia na adres e-mail wspolnewojtowo@gmail.com
lub pod nr telefonu 602 486 476 Beata.

Tegoroczna zbiórka odbędzie się jak zwykle na ulicach Wójtowa, gdzie będzie chodziło siedmiu oznaczonych wolontariuszy, młodych mieszkańców Wójtowa, a licytacja ewentualnych fantów odbędzie się tradycyjnie w salce parafialnej od godziny 12.20.
Szczegóły wkrótce na naszej stronie internetowej.
Prosimy o przekazanie informacji sąsiadom, Dziękujemy.

SIE MA
Do zobaczenia w niedzielę 10 stycznia 2016 r. !!!!

Foto relacja na stronie www.stowarzyszenie.wojtowo.pl