II spotkanie Senior aktywny 60+

Drugie spotkanie Senior aktywny 60+ , odbyło się w Wójtowie 23 września 2016 r. Dziękujemy proboszczowi parafii Wójtowo księdzu Andrzejowi Adamczykowi za udostępnienie salki parafialnej w której odbyło się spotkanie.

Pogoda nie dopisała, ale seniorzy dopisali 🙂 przyszło 12 osób bardzo zainteresowanych zagadnieniem i ciekawych spotkania. Sala została udekorowana kwiatami, co dodatkowo umiliło atmosferę spotkania. Tematyka taka sama jak na pierwszym spotkaniu, ale nasze liderki jakby coraz bardziej profesjonalnie przedstawiały swoje zagadnienia (widoczne na zdjęciach 🙂 co bardzo zainteresowało uczestników i zainicjowało rozmowy przy poczęstunku. Jak na poprzednim spotkaniu przygotowane specjały do degustacji wprost zachwyciły seniorów. Na te spotkanie były już przygotowane przepisy na ciasta itp. gdyż każdy nie tylko chętnie spróbował, ale również chciał sam wykonać w domu takie zdrowe i smaczne pyszności.

Spotkanie było bardzo udane wg. ankiet podobało się wszystkim i każdy chciałby częściej brać udział w takich i innych zajęciach np. ruchowych – pojawiły się propozycję na zorganizowanie dla seniorów zajęć aktywności ruchowej, ale też były osoby zainteresowane rękodziełem, które chciałyby się tego nauczyć, oraz wymianą umiejętności kulinarnych oczywiście związanych ze zdrową żywnością.

Wprost trudno było się rozstać…., poprzez niekończące się pytania i rozmowy seniorów z liderkami. Taka była nasza moc – Kobieca Moc Liderska