Jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia

Z okazji 10-tego Jubileuszu Stowarzyszenia „Wspólne Wójtowo”

Wszystkim członkom oraz przyjaciołom  z okazji Jubileuszu 10-lecia Stowarzyszenia życzymy dużo zdrowia i pomyślności w działalności zawodowej i społecznej oraz wszelkiego szczęścia w życiu osobistym
„… Dziś możemy z dumą stwierdzić, że dzięki naszemu uporowi, zrozumieniu osób bliskich, a także udzielonej pomocy przez władze samorządowe zrealizowaliśmy wiele zadań określonych w naszych planach i marzeniach.

Pragniemy podziękować wszystkim członkom organów statutowych: założycielom, członkom zarządów i komisji rewizyjnych, członkom honorowym i wspierającym.
Wyrażamy podziękowania władzom samorządowym, wszystkim naszym sojusznikom i przyjaciołom.

Liczymy na dalsze wsparcie i liczymy na zrozumienie, że chociaż nie dla wszystkich radośnie świeci słońce, to jednak jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni.

Zarząd Stowarzyszenia
„Wspólne Wójtowo”