Nagroda Super Samorząd 2013

supersamorzadW Pałacu Prezydenckim, z udziałem Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierda Dziekońskiego wręczono nagrody Super Samorząd 2013 przyznane w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór Fundacji Batorego. Honorowy patronat nad nagrodą objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.
Laureatami Nagrody Super Samorząd 2013 zostali:

• Parlament Młodzieży Miasta Radomia i władze samorządowe Radomia
  • Sołectwo Rębiszów i władze samorządowe gminy Mirsk
  • Stowarzyszenie „Kuźnia Inicjatyw Niebanalnych” i władze samorządowe gminy Kozielice
  • Stowarzyszenie Nowy Międzychód i władze samorządowe gminy Międzychód
  • Stowarzyszenie „Wspólne Wójtowo” i władze samorządowe gminy Barczewo

Przyznano nagrody Super Samorząd 2013 – regionalna TVP
Stowarzyszenie „Wspólne Wójtowo” oraz władze samorządowe Gminy Barczewo otrzymały nagrodę Super samorząd 2013!
Nagroda Super Samorząd dla „Wspólnego Wójtowa” i samorządu Barczewa – Olsztyn24.com
Stowarzyszenie „Wspólne Wójtowo” oraz władze samorządowe Gminy Barczewo laureatami nagrody Super Samorząd 2013 – wiadomosci.olsztyn.pl
Barczewo z nagrodą – www.tvp.pl/olsztyn/aktualnosci
Nagrody Super Samorząd 2013 wręczone – Masz Głos Masz wybór