Podziękowanie za zbiórkę materiałów plastycznych

image04318 lutego 2015 r. w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Marzena Jurgielewicz oraz Aneta Wronko przekazały zebrane dla dzieci materiały.
Obie panie zorganizowały na Facebooku zbiórkę przedmiotów dla oddziału Klinicznego Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Do akcji włączyło się tak dużo osób z całej Polski, a nawet z zagranicy, że zabawek wystarczyło także dla pacjentów z innych oddziałów.

image001Zebranych rzeczy było naprawdę dużo!!!! Pojechały trzy zapakowane, upchane samochody w dwóch kursach (i to jeszcze nie wszystko!), a ilość zrobiła wielkie wrażenie. Dyrekcja szpitala serdecznie dziękowała za zorganizowanie zbiórki. Zgodnie z wyznaczonym celem zbiórki,  jeden zapakowany samochód przeznaczony był dla dziecięcej onkologi. Pani Aneta skrupulatnie pakowała, posegregowała i poukładała rzeczy w plastikowych pudłach. Materiały na onkologię przekazały osobiście. Resztę przekazały pozostałym oddziałom.

Obie Panie dziękują Stowarzyszeniu Wspólne Wójtowo, Parafii NMP Królowej Męczenników i wszystkim mieszkańcom Wójtowa za zaangażowanie w zbiórkę i  za cudne rzeczy dla dzieciaczków.