Pomogliście nam pomagać

szlachetnapaczkaPo raz pierwszy samodzielnie  dla rodziny po raz kolejny, jako darczyńcy przy ścisłej współpracy mieszkańców Wójtowa i Kaplityn.

Dziękujemy państwu za zaufanie za przekazane dary.
Obdarowaliśmy  w waszym imieniu dwie rodziny wszystkie paczki zostały przekazane rodziny szczęśliwe, a my jesteśmy szczęśliwi, ze mogliśmy im pomóc.

Wielkie dziękuję !!!

Misja szlachetna paczka 2015 zakończona sukcesem

Szczegóły wydarzenia na stronie  FB  www.facebook.com/StowarzyszenieWspolneWojtowo
Stronie wydarzenia
www.facebook.com/events/1526070071049596/1535028960153707/

Stronie Szlachetnej Paczki Barczewo
www.facebook.com/szlachetnapaczkabarczewo/?fref=ts

Fotorelacja z przekazania  paczek do magazynu Szlachetnej Paczki oraz przekazania rodzinom w poniższych albumach

/www.facebook.com/bogusia.silska/media_set?set=a.1153521984682512.1073741915.100000741659120&type=3

www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1685911588319415&id=1620545684856006

Bardzo, Bardzo Dziękujemy Państwu za odzew w imieniu Naszych Rodzin
Wszystkim  życzymy wesołych rodzinnych świąt

Relacja wolontariuszki – opiekunki rodziny
13 grudnia 2015 r. wszystkie paczki trafiły już do naszych Rodzin!!! Ogrom szczęścia i radości jaki mogliśmy dziś zaobserwować na twarzach członków naszej pierwszej Rodziny, przerósł nasze zamierzenia!!! Było cudownie, radośnie, świątecznie, magicznie!!! Dzieciaki oszalały na widok klocków lego, słodyczy i artykułów szkolnych. Starsze dziewczynki co chwilę wznosił radosne okrzyki odkrywając w paczkach kosmetyki, ubrania, butki i wreszcie swoją wymarzoną suszarkę. Mina Pana Andrzeja na widok upragnionej piły – bezcenna, niemal mnie przewrócił rzucając mi się na szyję z radości. Pani Basia zamarła z niedowierzania, gdy rozpakowała nowiutką kuchenkę gazową. Wersalka i szafa wzbudziły ogólny aplauz, a ilość produktów żywnościowych i środków czystości zaskoczyła wszystkich. Pani Basia ledwo pokwitowała odbiór, tak cała drżała z emocji. Tylko kot uznał, że rozpakuje swoją paczkę w bardziej kameralnej atmosferze i gdzieś się sprytnie zapodział. Było tak wzruszająco, że nasza reprezentacja przemieniła się w kaplityńsko – wójtowskie bobry, a potem długo przeżywałyśmy każdą reakcje Rodziny. Daliśmy naszej Rodzinie tyle radości, szczęścia i wiary, że trudno opisać to słowami, sami zobaczcie!!! To wszystko dzięki Wam
Jesteście cudowni!!!
Rodzina przekazała na nasze ręce własnoręcznie wykonane upominki, a także moc podziękowań, życzeń i pozdrowień !!!

12 grudnia 2015 r. dostarczyliśmy nasze dary do drugiej Rodziny. Było to niezapomniane przeżycie i ogromne emocje. Były łzy radości i wdzięczności, były uściski, podziękowania i niedowierzanie. Pani Ania zaczęła płakać już na widok otwierających się drzwi busa i nie przestała do końca naszej wizyty. 8 letniemu Wiktorowi musieliśmy co chwila wyrywać ostre narzędzia z rąk, bo koniecznie chciał samodzielnie otworzyć wszystkie paczki, usiadł na chwilkę dopiero gdy znalazł swoje wymarzone klocki LEGO. Nawet pan Martin wykonywał potajemnie ruchy rękawem w okolicach oczu. Zdradzę Wam, że i ja poddałam się atmosferze i uroniłam kilka łez. Była to prawdziwa magia Świąt, którą właśnie my stworzyliśmy tej wspaniałej Rodzinie. Dostaliśmy upominek – piękną bombkę i kartkę świąteczna z opłatkiem oraz mnóstwo podziękowań, wyrazów wdzięczności oraz świątecznych życzeń. Naprawdę warto pomagać!!! Jeżeli ktoś może mieć jeszcze jakiekolwiek wątpliwości poniższa fotorelacja na pewno je rozwieje!!!

Całościowe rozliczenie z zakupów oraz lista darczyńców znajduje się w Stowarzyszeniu „Wspólne Wójtowo” zainteresowane osoby proszę o kontakt.
Ps. pewnie jeszcze nie raz wrócimy do podziękowań dla Wspaniałych Darczyńców, bo  okazali się Naprawdę wspaniali