Otwarcie Wymiennikowni Książek w Wójtowie

Finał naszego przedsięwzięcia „uwolnij książkę”, odbył się w dniu 24 czerwca 2017 roku, na placu zabaw w Wójtowie.Uroczystość ta zbiegła się, z drugim ważnym wydarzeniem, a mianowicie obchodami 10-lecia Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo.

Dzięki Stowarzyszeniu Wspólne Wójtowo, z którym współpracowało sołectwo, oraz mieszkańcom, uroczyście otworzyliśmy dwie mini biblioteki, inaczej „wymiennikownie” książek, które znajdują się na placu zabaw i boisku leśnym w Wójtowie.

Mamy szczególną nadzieję, że nasza idea propagowania czytania, szacunku dla książki, będzie się rozwijać poprzez wymianę książek w mini bibliotekach.
Zatem serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców z książką i po książkę do wymiennikowi, które to, są kolejną chlubą Wójtowa i już propagują ten pomysł, poza granicami naszej uroczej miejscowości.

Galeria zdjęć wykonanych przez Dariusza Czyża