Poszukujemy Wolontariuszy

wolonatriusz_2017Zbliżamy się do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy http://www.wosp.org.pl/, w związku z tym poszukujemy Wolontariuszy mamy 4 miejsca.
Jeśli chcesz nam pomóż zgłoś się już dziś wypełnij dokumenty (w załączeniu, lub jeśli jest potrzeba mam wydrukowane) i dostarcz wraz ze zdjęciem  do mnie Beata tel: 602 486 476
Zapraszamy już dziś do pomocy w organizacji  orkiestrowego grania w Wójtowie Powiedz jakie masz pomysły na jego organizacje w Wójtowie?!

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

-25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie – mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Ankieta do zbierania danych wolontariuszy 2017

Regulamin Wolontariusza 25  Finału WOSP