Zbiórka materiałów plastycznych

materialy_plastyczneZbiórka materiałów plastycznych
dla pacjentów Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Zbiórka przeznaczona jest dla dzieci z onkologii Szpitala Dziecięcego im. Prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie, a jeśli materiałów będzie dużo podzielone zostaną również na inne oddziały.
 Zbiórka zainicjowana została z potrzeby serc kilku osób, które nieodpłatnie podjęły się jej organizacji. W ich imieniu a przede wszystkim w imieniu dzieci zapraszamy wszystkich znajomych do wsparcia naszych działań.

Nie myślcie o tym, że nie możecie dać wiele, bo każdy drobiazg ucieszy chore dzieci. Jeśli każdy do kogo się zwracamy, zdecyduje się podarować jedną choć rzecz, uzbieramy naprawdę dużo a przede wszystkim sprawimy wielką radość dzieciom.
Długie dni spędzone w szpitalu na leczeniu, rozłąka z bliskimi, tęsknota za domem i niepewność losu to wystarczające argumenty, by pomóc chorym dzieciom.
 Zbiórka trwa do 15 lutego.

Kosz znajduje się w Parafii
ul. Kwiatowa 19 Wójtowo